İddaa Sistem Çeşitleri

Öncelikle herkese merhabalar, bugünkü yazımızda sizlere iddaa sistem çeşitleri hakkında bilgiler vereceğiz. İddaa oynayan hemen hemen herkes, bir defada olsa sistem oynamış veya sistem oynayan bir kişiyi görmüştür. Sistemin esas amacı kupona yazdığınız maçlardan biri veya birden fazlası yatsa bile para kazanabiliyor olmanızdır. Tabi burada kaç maç yatabileceği veya hangi maçlar yatacağı tamamen yaptığınız sisteme bağlıdır. Bunun yanında sistem abartıya kaçılmadığı sürece maliyetli değildir. Herkes bütçesine uygun olarak sistem kuponu hazırlayabilir.

Şuan iddaa’nın bize sunduğu sistem ile yüzlerce farklı kombinasyonda sistem çeşidi bulunmaktadır. Bu sebeple bu yazımızda sizlere en kazançlı iddaa sistem çeşitleri hakkında bilgiler vereceğiz.

iddaa sistem çeşitleri, en çok kazandıran sistem çeşitleri

İddaa Sistem 1: Bu sistem çeşidi en basit ve en kolay olanlardan biridir. Bu sistem çeşidini oynayabilmek için öncelikle kendimize 1-2 tane veya daha fazla banko maç seçmemiz gerekir. Seçtiğimiz bu maçları kuponda banko olarak işaretledikten sonra altına dilediğimiz miktarda maç ekleyebiliriz. Her eklediğimiz maç kupona 1 TL olarak eklenir. Örneğin altına 5 maç yazarsak ve sistem 1 oynarsak 5 TL para öderiz.

İddaa Sistem 1-9: Bu sistem çeşidi genel olarak sistem 1’e çok benzemektedir. Tek farkı maçların hepsi 1’li olarak kombine edildikten sonra ayrıca tümü 9’lu olarakta kombine edilir ve bu şekilde kazanacağımız para artar. Bu sistemde de aynı şekilde öncelikle banko seçiyoruz ve altına 9 maç ekleyerek sistem alanında 1 ve 9’u birlikte işaretliyoruz. Bu sistem çeşidi için ödeyeceğimiz miktarda 10 TL’dir.

İddaa Sistem 2-3: Bu sistem çeşidi genel olarak ilk yarı ve ikinci yarı maç sonucu tahminlerinde sıklıkla kullanılır. Bu sebeple bende bu şekilde kısa bir anlatım yapacağım. Bu sistem için kuponunuza ilk yarı – maç sonucu şeklinde 3 maç yazmanız gerekmektedir. 1/2, 2/1, 1/0… vs bu şekilde olabilir. Bunu yaptıktan sonra sistem alanından 2 ve 3 kısımlarını seçiyoruz. Bu kupon için ödeyeceğimiz tutar 4 TL’dir. Eğer çok kazanmak istiyor ve ilk yarı maç sonucu tahminlerinde iyiyseniz, sizlere tavsiyem kesinlikle bu sistem çeşidini kullanın.

İddaa Sistem 3-4-5: Bu sistem çeşidinde kuponumuza 5 maç yazmamız gerekmektedir. Ardından hiçbir banko seçmeden direkt olarak sistem alanından 3,4 ve 5’i seçmemiz gerekmektedir. Burada dikkat etmeniz gereken şey MBS’si 3 olan maçları seçebilmektir. Eğer MBS 4 olan bir maç seçerseniz bu sistemi oynayamazsınız. Bu sistem çeşidinin ücreti 16 TL’dir.

İddaa Sistem 4-5-6: Bu sistem çeşidi iddaa oyuncuları tarafından en çok oynanan iddaa sistem çeşitlerinden biridir. Bu sistem için kuponumuza 6 adet maç yazmamız gerekmektedir. Ardından sistem alanında 4,5 ve 6’yı seçerek kuponumuzu yatırabiliriz. Bu sistem çeşidinde yaptığımız 6 maçtan 1’i hatta 2’si dahi yatsa para alabiliyoruz. Bu sistem çeşidinin tutarı ise 22 TL’dir.

İddaa Sistem 5-6: Genellikle kendine güvenen iddaa oyuncularının daha fazla para kazanmak için seçtikleri sistem çeşitlerinden bir tanesidir. Bu sistem çeşidinde 6 maçlık bir kupon hazırlamamız gerekmektedir. Ardında sistem alanından 5 ve 6 kısımlarını seçerek kuponumuzu yatırabiliriz. Bu sistem çeşidi için vereceğimiz para 7 TL’dir.

Sayfamızda sizlere en iyi iddaa sistem çeşitleri hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerin bu konuda veya farklı sistem çeşitleri hakkında merak ettiğiniz sorularınız varsa aşağıdaki yorum kısmından bizlere sorularınızı iletebilirsiniz. Ayrıca sizlere önerdiğimiz bahis sitelerine üye olarak daha yüksek oranlardan iddaa oynayabilirsiniz. Hepinize bol şanslar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*