İddaa Sistem 3-4 Nedir? Ne Kadar?

İddaa 3 4 sistemi, kuponunuzdan kendi kreasyonunuzu yaratmanıza izin veren bir oyun sistemidir. En az 4 maç oynayabilirsiniz. 3-4 sisteminde oynamanın da iki farklı yolu var. 3-4 sistemini banko olmadan veya 3-4 sistemini banko ekleyerek oynayabilirsiniz.

sistem 3 4 nasıl oynanır

Sistem 3 – 4 Nasıl Oynanır?

Sistem 3-4 için, seçmek yerine önce 4’ten fazlasını seçmeyin. 4 eşleşmeniz olduğunu varsayarsak, sistem 3-4 kuponunuz için bu 4 eşleşmeden en az 3’ünü doğru tahmin etmiş olmalısınız. Bu küçük paketlerle kupon dört kişiliktir. Yani A, B, C ve D kodu ile oynanacak maçları sayarsanız, bu kupon için oyun içinde alttaki gibi olacaktır:

  • A – B – C
  • A – B – D
  • A – D – C
  • B – C – D

4 farklı kuponunuz olacak. Yani tutar  5 TL olacak. Şu anda, bu bahisteki kazançlarınız para olarak sayılmaz. Yani, kodlanmış A eşleşmesinde olmadığınızı, ancak diğer eşleşmelerde olduğunuzu varsayarsak, pasaj B-C-D olacaktır. Büyülü bir maçta D kodu eşleşmesiyse, yakalamanız A-B-C olacaktır.

4 Maç sistemi 3-4 için 2 maç bilmezsek ne olur?

2 maç bilmiyorsanız, kupon sisteminde 4 maçtan 3-4’ü kar yapamazsınız. Çünkü sistem 3-4 olarak oynayacağınız kuponunuzun üç kombinasyonuna bölünmüştür. Bu, en az 3 eşleşme bilmeniz gerektiği anlamına gelir. Yukarıda sıralanan kombinasyonlar göz önüne alındığında, A ve B olarak kodlanan eşleşmeleri bilmiyorsanız ve bildiğiniz eşleşmeler C ve D ise, hiçbir kombinasyonun işe yaradığı söylenemezdi.

Sistem 3-4 oynarken en az 3 maç bilmeniz gerektiğini unutmayın. 3’ten az maç biliyorsanız, herhangi bir kombinasyonla karşılaşamazsınız, bu nedenle oynadığınız sistem 3-4 kupon tutamaz ve bahsinizden para kazanamazsınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*