İddaa Sistem 2 3 Nedir? Nasıl Oynanır?

sistem 2 3, sistem 2 3 nedir

İddaa sistem kuponları, hedeflenen minimizasyon programlarının genel adıdır. Bu kuponlar arasında sistem 2 3 gibi sistemler yer almaktadır. Bir bankacı gibi, maçların doğru tahmini ile birlikte yerleşim kazançları hakkında bilgi verir. Hesaplamalar belirli maçların ve kuponların oranları üzerinden yapılır.

İddaa Sistem 2 3 Nasıl Oynanır?

Sistem 2 3 kuponunu temizlemek için ilk etapta 2 kafa kafaya maç gerekiyor. Maçların tahmin edilemediğinden bir sistem kontrolünden emin olmak imkansızdır. Bu banka olarak maçların doğru tahmini yapılacak olup toplamda 3 ek maç daha tahmin etmek gerekmektedir. Banco maçları doğru tahmin edilmiyor. Kalan 3 kişiden 2’sinin doğru seçimi ile kazandan kazanabilirsiniz. İddaa’da Sistem 2 3 geçişlerinde bu şartlara uyulması zorunlu değildir.

İddaa Sistem 2 3 Nasıl Çalışır?

Sistemler sistem yazılımıdır. Karşı maç ve diğer 3 maç alımının yanı sıra maç fiyatları arasında seçim yapılması da bu şekilde planlanmıştır. Sayacın yanı sıra maçların ilk yarı ve bitiş müsabakaları ile birlikte toplamda 3 sistem müsabakası da yapacaksınız.

İddaa Sistem 2 3 Nasıl Hesaplanır?

Sistem kuponları hesaplanırken, sistem bonusu karşı eşleşme olup olmamasına bağlıdır. Kafa kafaya (berabere) maçların olduğu durumlarda, toplam 4 maç ile birlikte oranlar hesaplanır ve bu maçların oranlarına göre paralar ödenir. Tüm maçların başarılı olması durumunda en az 4 TL kupon ücreti ile maç oranları çarpılır ve para kazanılır. Her durumda, sistem 2 3’e göre karşı maçlar dahil en az 2 maçı doğru tahmin etmek gerekir. Kafa kafaya müsabakaların olmadığı durumlarda bonus 3 maçın katsayıları ile hesaplanır, ilk yarının formatı ve maçın sonucu için hangi tahminlerin yapıldığı.

İddaa Sistem 2 3 Banko Olmadan Nasıl Oynanır?

Karşı eşleşmeleri seçmeden kuponları tamamlamak mümkündür. Böylece belirli bir miktar olarak listelenen maçları seçmeyen kuponlar aracılığıyla bonus kazanmak mümkündür. Sistem 2 3 kuponunu en az 3 müsabaka seçeneği ile oynayabilirsiniz. Sistem kuponlarınızın alt kısmında bulunan “Sistem” seçeneğini işaretleyerek yedek kulübesinde maç seçme adımını atlayabilir ve bu tür kuponlarla oynayabilirsiniz. İddaa Bankasız Sistem adı verilen bu kupon türleri ile ilk yarı ve maç sonuçlarına göre oynayabileceğiniz tahminlerin yanı sıra oranların çarpılması sonucunda para kazanmayı başarabilirsiniz. Jetonlu maçlar içeren Sistem Kuponları ve jetonsuz sistem kuponları aynı şekilde hesaplanır ve bu hesaplama sonucunda paralar dağıtılır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*